Vivax VCB1502R akkumulátoros porszívó 21,6V, 2Ah, 150W (E900)
Vivax VCB1502R akkumulátoros porszívó 21,6V, 2Ah, 150W - Porszívó, takarítógép
Originál
Gyári csomagolás: orig.
Kosárba
Elérhetőség: Raktáron
<p>24 hónap jótállás</p>2 év jótállás
Termék adatai
Sérülések
Hasonló termékek
Kiegészítő termékek
Vivax VCB1502R akkumulátoros porszívó 21,6V, 2Ah
VIVAX VCB-1502R akkus porszívó
  • Motorteljesítmény 150W,
  • Li-ion akkumulátor 21,6V, 2Ah,
  • Max. szívási idő 40/15 perc,
  • Töltési idő 4 - 6 óra,
  • Egyszerű ürítésű portartály ,
  • Ciklonos szűrési technológia,
  • Csendes működés <82dB
Porszívó
Teljesítmény [W] 150W DC
Portartály térfogata [L] 0,5 l
Súly [kg] 2.3
Portartály Ciklonos rendszer
Szín piros-fekete
Hangerő [dB] 81
Motor Teljesítmény (max):150W DC
Érintésvédelmi osztály:Class II
Töltő feszültség, áramfelvétel:100-240V AC 50/60Hz, 0,5A
Üzemi/töltő feszültség:25V-29V DC, 0,5A, 12,5-14,5W
Akkumulátor:21,6V Lithium 2000mAh
Szívóerő/szívóteljesítmény: >9kPa / 30W (Max)
Tartály: 0,5L
Zajszint: ≤80 dB
Töltési idő: 4-6 óra
Üzemidő legnagyobb fokozaton (Max): High Power: 15perc,
Üzemidő kis fokozaton: 40min