Vivax VCB3002W akkumulátoros porszívó, 22,2V, 2Ah, 300W (E901)
Vivax VCB3002W akkumulátoros porszívó, 22,2V, 2Ah, 300W - Porszívó, takarítógép
Originál
Gyári csomagolás: orig.
Kosárba
Elérhetőség: Raktáron
<p>24 hónap jótállás</p>2 év jótállás
Termék adatai
Sérülések
Hasonló termékek
Kiegészítő termékek
Vivax VCB3002W akkumulátoros porszívó, 22,2V, 2Ah
VIVAX HOME akkumulátoros porszívó VCB-3002W
Garancia (hónap) 12
Motorteljesítmény 300W, Li-ion akkumulátor 25,2V, 2Ah, elektromos turbó szívófej világítással, Max. szívási idő 30/16 perc, Töltési idő 4-6 óra, A portartály egyszerű ürítése, Ciklonos szűrési technológia, Csendes működés <82dB
 Porszívó
Teljesítmény [W] 300 W BLDC
Portartály térfogata [L] 0,7 l
Súly [kg] 2.3
Portartály Ciklonos rendszer
Szín fehér
Hangerő [dB] 81
Kiegészítő felszerelés Fali tartó
További kefék és tartozékok
Töltőadapter
Motor Teljesítmény (max):300W DC
Érintésvédelmi osztály:Class II
Töltő feszültség, áramfelvétel:100-240V AC 50/60Hz, 0,5A
Üzemi/töltő feszültség:25V-29V DC, 0,5A, 12,5-14,5W
Akkumulátor:22,2V Lithium 2000mAh
Szívóerő/szívóteljesítmény: >10kPa / 75W (Max)
Tartály: 0,7L
Zajszint: ≤81 dB
Töltési idő: 4-6 óra
Üzemidő legnagyobb fokozaton (Max): High Power: 16perc
Kis fokozaton: 30min