Vivax ACP-12CH35AERI+ Gold R-Design, Oldalfali, Inverteres, hűtő-fűtő split klíma szett, 3,5kW, A+++/A++, Wifi ready (E963)
Vivax ACP-12CH35AERI+ Gold R-Design, Oldalfali, Inverteres, hűtő-fűtő split klíma szett, 3,5kW, A+++/A++, Wifi ready - Split klíma
Originál
Gyári csomagolás: orig.
Kosárba
Elérhetőség: Raktáron
Ezt a terméket Magyarország területén
belül díjmentesen szállítjuk házhoz!
<p>24 hónap jótállás</p>2 év Jótállás
Termék adatai
Sérülések
Hasonló termékek
Kiegészítő termékek
Vivax ACP-12CH35AERI+Gold R-Design, Oldalfali, Inverteres, hűtő-fűtő split klíma szett, 3,5kW, A+++/A++, Wifi ready
NEM OUTLET TERMÉK!
WIFI vezérlés külön megvásárolható ide kattintva.
CSEPPTÁLCA ÉS KARTER FŰTÉS!
A Vivax R+ design ACP-12CH35AERI+ R32 GOLD légkondicionáló névleges fűtőteljesítménye 3,81 kW, névleges hűtőteljesítménye 3,52 kW. A speciális 3D inverter technológia biztosítja a legjobb teljesítményt, miközben jelentős energiamegtakarítást tesz lehetővé. Ezenkívül lehetővé teszi a zajmentes munkát a kényelmesebb légkör és a békés alvás érdekében. A bioszűrő és az ionizátor eltávolítja a szennyező anyagokat és allergéneket a levegőből. Az ilyen levegő nagyon kedvező a levegő szennyeződéseire érzékeny emberek és az allergiás problémákkal küzdő emberek számára. A beltéri egység öntisztító funkcióval rendelkezik, tehát kikapcsolás után tovább működik a ventilátor, hogy a készüléket kiszárítsa.
Minden specifikáció
Névleges hűtőteljesítmény (kW) 3,52
Minimális hűtőteljesítmény (kW) 1,38
Maximális hűtőteljesítmény (kW) 4,31
A hűtés energiaosztálya A+++
SEER együttható 8,5
Működési terület hűtéskor -15 °C ≤ T ≤ 50 °C
Becsült hűtési terhelés (W) 3500
Névleges bemenő hűtési teljesítmény (W) 977
Névleges fűtőteljesítmény (kW) 3,81
Minimális fűtőteljesítmény (kW) 1,06
Maximális fűtőteljesítmény (kW) 4,38
Energiaosztályú fűtés A++
SCOP együttható 4,6
Munkaterület fűtés közben (W) -25 °C ≤ T ≤ 24 °C
Becsült fűtési terhelés (W) 2600
Névleges fűtési teljesítmény (W) 977
Légáramlás (ErP) (m3/h) 584/477/395
Páramentesítő kapacitás (L/h) 1,2
Zaj (dB(A)) - UJ 39,5/33/25/21
Hangerő normál körülmények között (dB) - UJ 55≤
beltéri méretei (mm) - UJ 802 x 189 x 297
Csomagolási méretek (mm) - UJ 875 x 285 x 380
Beltéri Nettó / bruttó súly (kg) - UJ 8,6/11,1
Zaj (db(A)) - VJ 54.5≤
Hangerő normál körülmények között (dB) - VJ ≤ 32
Hűtőközeg R32
Konzolok távolsága (mm) 452
Kültéri méretei (mm) - VJ 765 x 303 x 555
Kültéri Csomagolási méretek (mm) - VJ 887 x 337 x 610
Kültéri Nettó / Bruttó súly (kg) - VJ 26,7/29,1
Funkciók 1W készenléti állapot; Éjszakai mód; Energiatakarékos funkció; Bio szűrő; Porszűrő; Ionizáló; Öntisztítás; Arany bevonat; Védőszelep fedél; Intelligens leolvasztás; Hibák észlelése és megjelenítése; Hűtőközeg szivárgásérzékelő; Indítás alacsony feszültségen; PTC kompresszor és kondenzátor fűtőberendezések; A sürgősségi munka funkciója; Hűtés -15 ° C hőmérsékleten; Fűtés -25 °C hőmérsékleten; Wi-Fi-kompatibilis; "Érzem a funkciót"; Kézi vezérlés; Mono és multikompatibilitás; Zajmentes kezelés; 3 légáramlási sebesség; Kétirányú kondenzátum-leeresztés; Fűtés 8°C-on; Automatikus lengés; Az útválasztó helyzetének memorizálása; 12 légáramlási sebesség; Automatikus üzemmód; Az utolsó mód memóriája; Időzítő; Turbo mód; Lágy indítás; Digitális kijelző
A folyadékfázisú cső átmérője 1/4"
A gázfáziscső átmérője 3/8"
Max. csőhossz (m) 25
Max. Magasságkülönbség (m) 10
Előretöltött csőhossz (m) 5
Hűtőközeg (g/m) 12
Eszköz típusa Fali osztott rendszer
Eszköz színe Arany
Jótállási idő (mj) 60