Midea MOPP-12-SP Oasis Plus+, hűtő-fűtő oldalfali split klíma szett, 3,5kW, A+++/A+++, Wifi, R32 (E968)
Midea MOPP-12-SP Oasis Plus+, hűtő-fűtő oldalfali split klíma szett, 3,5kW, A+++/A+++, Wifi, R32 - Split klíma
Originál
Gyári csomagolás: orig.
Kosárba
Elérhetőség: Raktáron
Ezt a terméket Magyarország területén
belül díjmentesen szállítjuk házhoz!
<p>5 év jótállás</p>5 év jótállás
Termék adatai
Sérülések
Hasonló termékek
Kiegészítő termékek
Midea MOPP-12-SP Oasis Plus+, hűtő-fűtő oldalfali split klíma szett, 3,5kW, A+++/A+++, Wifi, R32
NEM OUTLET TERMÉK!
  • Fűtésre optimalizált teljesítmény.png
    lineShape
    Fűtésre optimalizált teljesítmény
  • Intelligens szem funkció.png
    lineShape
    Intelligens szem funkció
  • Stabil működés szélsőséges időjárásban.png
    Stabil működés szélsőséges időjárásban
  • A+++ Energiaosztály fűtésben
  • A+++ Energiaosztály hűtésben
  • Intelligens szem
  • Szerverhűtés
  • Csepptálca fűtés
  • Karterfűtés
  • 1W készenléti üzemmód
  • Páratartalom szabályzás
  • Gearshift teljesítményszabályozás
  • Ionizátor
  • 8 ℃-os temperáló fűtés
  • Gyári Wifi vezérlés
Műszaki adatok
Név MSOPP-12HRFN8 OasisPlus+ oldalfali beltéri (3,5 kW) MOX330-12HFN8-OPP OasisPlus+ kültéri (3,5 kW, R32)
SCOP - 5,1
SEER - 9,2
Hálózati feszültség 220-240V,50Hz,1 fázis 220-240V,50Hz,fázis
Névleges hűtési teljesítmény 3,5 kW 3,5 kW
Névleges fűtési teljesítmény 3,8 kW 3,8 kW
Max. áramfelvétel -
12A
Hűtési energiaosztály - A+++
Fűtési energiosztály - A+++
Légszállítás (magas/közepes/alacsony) 548/489/383 m³/h -
Hangnyomás (magas/közepes/alacsony) 42.5/35/20 dB(A) -
Hangteljesítményszint 60 dB(A) 63 dB(A)
Nettó méretek (szél. x mag. x mély.) 895x298x248 mm 805x554x330 mm
Nettó tömeg 12,6 kg 35,2 kg
Csomagolási méret 985x350x370 mm 915x615x370 mm
Bruttó tömeg 17,3 kg 37,7 kg
Folyadékcső átmérő 6,35 mm 6,35 mm
Gőzcső átmérő 9,52 mm 9,52 mm
Max. csőhossz 25 m 25 m
Max. kültéri-beltéri szintkülönbség 10 m 10 m
Hűtőközegtöltet mennyiség - R32
Ajánlott helyiség méreti 16-23 m² 16-23 m²
Lábtávolság - 511 mm
Működési tartomány (hűtés) - -15 - 50 °C
Működési tartomány (fűtés) - -35 - 30 °C