Vivax ACP12CH35AEHI+Gold oldalfali inverteres hűtő-fűtő design split klíma szett, 3,5kW, A+++/A++, csepptálca fűtés, Wifi ready (E830)
Vivax ACP12CH35AEHI+Gold oldalfali inverteres hűtő-fűtő design split klíma szett, 3,5kW, A+++/A++, csepptálca fűtés, Wifi ready - Split klíma
Originál
Gyári csomagolás: orig.
Kosárba
Elérhetőség: Raktáron
Ezt a terméket Magyarország területén
belül díjmentesen szállítjuk házhoz!
<p>A készülékre 36 hónap jótállás vonatkozik.</p>
<p> </p>3 év jótállás
Termék adatai
Sérülések
Hasonló termékek
Kiegészítő termékek
Vivax ACP12CH35AEHI+Gold oldalfali inverteres hűtő-fűtő design split klíma szett, 3,5kW, A+++/A++, csepptálca fűtés, Wifi ready
NEM OUTLET TERMÉK!
WIFI vezérlés külön megvásárolható ide kattintva
  • Aranybarna textil hatású előlap
  • R32 gáz
  • Éjszakai mód
  • Energiatakarékos mód
  • 1,0W készenléti állapot
  • porszűrő
  • Öntisztítás
  • Bioszűrő
  • Arany bevonatú hőcserlő
  • Ionizátor
  • Hűtés -15 fokig
  • Fűtés -25 fokig
  • 3D DC inverter
  • Hibafelismerés és kijelzés
  • Hűtőközeg szivárgás érzékelő
  • Vészhelyzeti üzemmód
  • Szelepvédő
  • Csepptálca fűtés
  • Karter fűtés
  • Intelligens jégtelenítés
  • Működés alacsony feszültségen
  • Utolsó lamella helyzet memória
  • Időzítő
  • 1-100-ig állítható beltéri egység légáramlási sebesség
  • 8 fokos temperáló fűtés
  • Automatikus üzemmód
  • Turbo funkció
  • Rejtett digitális kijelző
  • 3D légáramlás
  • Manuális vezérlés
  • I Feel funkció
  • Csendes működés
  • Kétirányú kondenzvíz elvezetési lehetőség
  • Automata légáramlás szabályzó
  • lágy indítás
  • Wifi előkészítés (Wifi modul külön vásárolható)
  • Intelligens légáramlás (Megleget lefelé, hideget felfelé fújja)
Modell  ACP-12CH35AEHI+R32
Kapacitás(W):  3517(1319~4308)
Energiahatékonysági osztály:  A+++
SEER EnergiaHatékonyság:  8,5
Hűtés működési tartománya:  -15 °C ≤ T ≤ 50°C
Becsült hűtésiterhelés(W):  3500
Bemeneti teljesítmény(W):  900(130~1650)
Kapacitás(W):  3810(879~4396)
SCOP EnergiaHatékonyság:  4,6
Fűtés működési tartománya:  -25 °C ≤ T ≤ 24°C
Becsült fűtésiterhelés(W):  2500
Bemeneti teljesítmény(W):  950(120~1500)
Légáramlás(m³/h)-HI/MID/LOW:  700/515/425
Párátlanítási kapacitás (L/h):  1,2
Zaj-Hangnyomás(dB(A))-HI/MID/LOW:  40/32,5/21,5
Hangerő normál körülmények között(dB):  ≤53
Csomagolási méretek(mm):  1005 x 385 x295
Készülék méretek:  920 x 321 x211
Bruttó / nettósúly(kg):  14,16 / 11,3
Zaj -Hangnyomás(dB(A)):  ≤53,5
Hangerő normál körülmények között(dB):  ≤62
Hűtőközeg:  R32
Tartótávolság(mm):  452
Csomagolási méretek(mm):  887 x 337 x610
Készülék méretek:  765 x 303 x555
Bruttó / nettósúly(kg):  28,8 /26,4
Folyékony fázisú csőátmérő:  1/4”
Gáz fázisú csőátmérő:  3/8”
Maximális csőhosszúság(m):  25
Maximális magasságkülönbség(m):  10
Előre feltöltött csőhossz(m):  5
Gáz utántöltés (g/m):  12
Tápcsatlakozókábel(mm²):  5 x1,5
Tápegység BE / KE 220-240 V / 1/ 50 Hz (mm²):   3 x1,5