Vivax ACP-12CH35AERI+ R-Design, ajándék 45cm fali konzollal, Oldalfali, Inverteres, hűtő-fűtő split klíma szett, 3,5kW, A+++/A++, Wifi ready (E972)
Vivax ACP-12CH35AERI+ R-Design, ajándék 45cm fali konzollal, Oldalfali, Inverteres, hűtő-fűtő split klíma szett, 3,5kW, A+++/A++, Wifi ready - Split klíma
Originál
Gyári csomagolás: orig.
Kosárba
Elérhetőség: Raktáron
Ezt a terméket Magyarország területén
belül díjmentesen szállítjuk házhoz!
<p>24 hónap jótállás</p>2 év Jótállás
Termék adatai
Sérülések
Hasonló termékek
Kiegészítő termékek
Vivax ACP-12CH35AERI+ R-Design, ajándék 45cm fali konzollal, Oldalfali, Inverteres, hűtő-fűtő split klíma szett, 3,5kW, A+++/A++, Wifi ready
NEM OUTLET TERMÉK!
WIFI vezérlés külön megvásárolható ide kattintva.
CSEPPTÁLCA ÉS KARTER FŰTÉS!
Ajándék 450-es kihajtható konzol a kültéri egység falra szereléséhez!
Konzol
A VIVAX R+ design ACP-12CH35AERI+ klímaberendezés névleges fűtési/hűtési teljesítménye 3,81 kW / 3,52 kW. Ideális megoldás üzleti vagy lakóterületek légkondicionálására. Energiahatékonyságuknak köszönhetően minden felhasználói és helyigényt kielégítenek a hűtés és a fűtés tekintetében. A legújabb technológiai megoldások minden időjárási körülmények között magas energiahatékonyságot tesznek lehetővé, a vonzó kialakítás és az alacsony zajszint pedig minden térben kellemes légkört teremt. A bioszűrő és az ionizátor eltávolítja a szennyező anyagokat és allergéneket a levegőből, ami nagyon tiszta. Az ilyen levegő nagyon kedvező a levegő szennyeződéseire érzékeny emberek és az allergiás problémákkal küzdő emberek számára. A beltéri egység öntisztító funkcióval rendelkezik, továbbra is dolgozik a maradék kondenzátum szárítására és tisztítására.
Minden specifikáció
Névleges hűtőteljesítmény (kW) 3,52
Minimális hűtőteljesítmény (kW) 1,38
Maximális hűtőteljesítmény (kW) 4,31
A hűtés energiaosztálya A+++
SEER együttható 8,5
Működési terület hűtéskor -15 °C ≤ T ≤ 50 °C
Becsült hűtési teljesítmény (W) 3500
Névleges felvett hűtési teljesítmény (W) 977
Névleges fűtőteljesítmény (kW) 3,81
Minimális fűtőteljesítmény (kW) 1,06
Maximális fűtőteljesítmény (kW) 4,38
Energiaosztályú fűtés A++
SCOP együttható 4,6
Munkaterület fűtés közben (W) -25 °C ≤ T ≤ 24 °C
Becsült fűtési teljesítmény (W) 2600
Névlegesfelvett  fűtési teljesítmény (W) 977
Légáramlás (ErP) (m3/h) 584/477/395
Páramentesítő kapacitás (L/h) 1,2
Zaj (dB(A)) - UJ 39,5/33/25/21
Hangerő normál körülmények között (dB) - UJ 55≤
A készülék méretei (mm) - UJ 802 x 189 x 297
Csomagolási méretek (mm) - UJ 875 x 285 x 380
Nettó / bruttó súly (kg) - UJ 8,6/11,1
Zaj (db(A)) - VJ 54.5≤
Hangerő normál körülmények között (dB) - VJ ≤ 32
Hűtőközeg R32
Lábak távolsága (mm) 452
A készülék méretei (mm) - VJ 765 x 303 x 555
Csomagolási méretek (mm) - VJ 887 x 337 x 610
Nettó / Bruttó súly (kg) - VJ 26,7/29,1
Funkciók 1W készenléti állapot; Éjszakai mód; Energiatakarékos funkció; Bio szűrő; Porszűrő; Ionizáló; Öntisztítás; Arany bevonat; Szelepvédő fedél; Intelligens leolvasztás; Hibák észlelése és megjelenítése; Hűtőközeg szivárgásérzékelő; Indítás alacsony feszültségen; PTC kompresszor és kondenzátor fűtőberendezések; Hűtés -15 ° C hőmérsékleten; Fűtés -25 °C hőmérsékleten; Wi-Fi-kompatibilis; "I feel" funkció; Kézi vezérlés; Mono és multikompatibilitás; Zajmentes kezelés; 3 légáramlási sebesség; Kétirányú kondenzátum-leeresztés; 8°C-os Temperáló Fűtés ; Automatikus légterelés; Lamella helyzetének memorizálása; 12 légáramlási sebesség; Automatikus üzemmód; Az utolsó mód memóriája; Időzítő; Turbo mód; Lágy indítás; Digitális kijelző
A folyadékfázisú cső átmérője 1/4"
A gázfáziscső átmérője 3/8"
Max. csőhossz (m) 25
Max. Magasságkülönbség (m) 10
Előretöltött csőhossz (m) 5
Hűtőközeg (g/m) 12
Eszköz típusa Oldalfali Split
Eszköz színe Fehér