Vivax ACP12CH35AEMI M-Design, ajándék 45cm fali konzollal, Oldalfali Inverteres hűtő-fűtő split klíma szett, 3,5kW, A++/A+, Wifi ready (E971)
Vivax ACP12CH35AEMI M-Design, ajándék 45cm fali konzollal, Oldalfali Inverteres hűtő-fűtő split klíma szett, 3,5kW, A++/A+, Wifi ready - Split klíma
Originál
Gyári csomagolás: orig.
Kosárba
Elérhetőség: Raktáron
Ezt a terméket Magyarország területén
belül díjmentesen szállítjuk házhoz!
<p>24 hónap jótállás</p>2 év Jótállás
Termék adatai
Sérülések
Hasonló termékek
Kiegészítő termékek
Vivax ACP12CH35AEMI M-Design, ajándék 45cm fali konzollal, Oldalfali Inverteres hűtő-fűtő split klíma szett, 3,5kW, A++/A+, Wifi ready
NEM OUTLET TERMÉK!
WIFI vezérlés külön megvásárolható ide kattintva.
Ajándék 450-es kihajtható konzol a kültéri egység falra szereléséhez!
Konzol
A Vivax M design R32 légkondicionáló névleges fűtőteljesítménye 2,93 kW, névleges hűtőteljesítménye 3,4 kW. Ez a modell bizonyítja, hogy a VIVAX légkondicionáló még a legalacsonyabb árkategóriában is sokkal többet kínál, mint a versenytársak. A speciális 3D inverter technológia biztosítja a legjobb teljesítményt, miközben jelentős energiamegtakarítást tesz lehetővé. A bioszűrő egy speciális biológiai enzimből és ökoszűrőből áll, semlegesíti és elpusztítja a baktériumokat, gombákat és mikrobákat, és a porszűrő segít megállítani a porrészecskéket a készülékben, ezáltal javítva a helyiség levegőminőségét. A beltéri egység öntisztító funkcióval rendelkezik, tehát kikapcsolás után tovább működik a ventilátor, hogy a készüléket kiszárítsa.
Minden specifikáció
Névleges hűtőteljesítmény (kW) 3,52
Minimális hűtőteljesítmény (kW) 1,11
Maximális hűtőteljesítmény (kW) 4,16
A hűtés energiaosztálya A++
SEER együttható 6,1
Működési terület hűtéskor -15°C ≤ T ≤ 50°C
Becsült hűtési terhelés (W) 3600
Névleges bemenő hűtési teljesítmény (W) 1213
Névleges fűtőteljesítmény (kW) 3,81
Minimális fűtőteljesítmény (kW) 1,08
Maximális fűtőteljesítmény (kW) 4,22
Energiaosztályú fűtés A+
SCOP együttható 4
Munkaterület fűtés közben (W) -15 °C ≤ T ≤ 30 °C
Becsült fűtési terhelés (W) 2700
Névleges fűtési teljesítmény (W) 1088
Légáramlás (ErP) (m3/h) 540/430/314
Páramentesítő kapacitás (L/h) 1,2
Zaj (dB(A)) - UJ 40,5/34,5/25/21
Hangerő normál körülmények között (dB) - UJ 55≤
A készülék méretei (mm) - UJ 805 x 194 x 285
Csomagolási méretek (mm) - UJ 870 x 270 x 365
Nettó / bruttó súly (kg) - UJ 7,6/9,8
Zaj (db(A)) - VJ 56≤
Hangerő normál körülmények között (dB) - VJ 63≤
Hűtőközeg R32
Konzolok távolsága (mm) 452
A készülék méretei (mm) - VJ 720 x 270 x 495
Csomagolási méretek (mm) - VJ 835 x 300 x 540
Nettó / Bruttó súly (kg) - VJ 23,2/25
Funkciók 1W készenléti állapot; Éjszakai mód; Energiatakarékos funkció; Bio szűrő; Porszűrő; Öntisztítás; Arany bevonat; Védőszelep fedél; Intelligens leolvasztás; Hibák észlelése és megjelenítése; Hűtőközeg szivárgásérzékelő; Indítás alacsony feszültségen; Gyors hűtés/fűtés; Hűtés és fűtés -15 ° C hőmérsékleten; Wi-Fi-kompatibilis; "I feel  funkció"; Kézi vezérlés; 3 légáramlási sebesség; Kétirányú kondenzátum-leeresztés; Automatikus lamellamozgatás; A lemellák helyzetének memorizálása; Automatikus üzemmód; Az utolsó mód memóriája; Időzítő; Turbo mód; Lágy indítás; Digitális kijelző
A folyadékfázisú cső átmérője 1/4"
A gázfáziscső átmérője 3/8"
Max. csőhossz (m) 25
Max. Magasságkülönbség (m) 10
Előretöltött csőhossz (m) 5
Hűtőközeg (g/m) 12
Eszköz típusa oldalfali split
Eszköz színe fehér