MDV ONE-035-SP One 3,5kW hűtő-fűtő split klíma szett, A++/A+, Wifi (E914)
MDV ONE-035-SP One 3,5kW hűtő-fűtő split klíma szett, A++/A+, Wifi - Split klíma
Originál
Gyári csomagolás: orig.
Kosárba
Elérhetőség: Raktáron
Ezt a terméket Magyarország területén
belül díjmentesen szállítjuk házhoz!
<p>5 év jótállás</p>5 év jótállás
Termék adatai
Sérülések
Hasonló termékek
Kiegészítő termékek
MDV ONE-035-SP One 3,5kW hűtő-fűtő split klíma szett, A++/A+, Wifi
NEM OUTLET TERMÉK!
Speciális termékjellemzők:
  • Csepptálca- és karterfűtés
  • Alaptartozék Wifi USB stick
  • Horizontális automatikus légterelés
Műszaki adatok
Név ONEA-035-IU One oldalfali beltéri (3,5 kW) ONE1-035-OU One kültéri (R32, 3,5 kW)
SCOP 4,1 W/W 4,1 W/W
SEER 6,4 W/W 6,4 W/W
Fűtőteljesítmény 3,8 kW 3,8 kW
Hűtőteljesítmény 3,5 kW 3,5 kW
Tápfeszültség 220-240V,50Hz,1Fázis 220-240V,50Hz,1Fázis
Légszállítás 570/490/450 m3/h 1750 m3/h
Hangteljesítményszint 56 dB(A) 64 dB(A)
Működési tartomány (hűtés) -15 ~ 50 °C -15 ~ 50 °C
Működési tartomány (fűtés) -20 ~ 24 °C -20 ~ 24 °C
Hűtőközeg típusa R32 R32
Ajánlott helyiség méreti 16~23 m2
Folyadékcső méret 6,35 mm 6,35 mm
Gázcső méret 9,52 mm 9,52 mm
Lábtávolság   452 mm
Max. csőhossz   25 m
Max. kültéri-beltéri szintkülönbség   10 m
Hűtőközeg tölteti   0,52 kg