MDV ONE-026-SP One 2,6 kW hűtő-fűtő split klíma szett, A++/A+, Wifi (E966)
MDV ONE-026-SP One 2,6 kW hűtő-fűtő split klíma szett, A++/A+, Wifi - Split klíma
Originál
Gyári csomagolás: orig.
Kosárba
Elérhetőség: Raktáron
Ezt a terméket Magyarország területén
belül díjmentesen szállítjuk házhoz!
<p>5 év jótállás</p>5 év jótállás
Termék adatai
Sérülések
Hasonló termékek
Kiegészítő termékek
MDV ONE-026-SP One 2,6 kW hűtő-fűtő split klíma szett, A++/A+, Wifi
NEM OUTLET TERMÉK!
  • Csepptálca- és karterfűtés
  • Alaptartozék Wifi USB stick
  • Horizontális automatikus légterelés
Név ONEA-026-IU One oldalfali beltéri (2,6 kW) ONE1-026-OU One kültéri (R32, 2,6 kW)
SCOPi 4,1 W/W 4,1 W/W
SEERi 7,0 W/W 7,0 W/W
Fűtőteljesítményi 2,8 kW 2,8 kW
Hűtőteljesítményi 2,6 kW 2,6 kW
Tápfeszültség 220-240V,50Hz,1Fázis 220-240V,50Hz,1Fázis
Légszállítás 460/330/260 m3/h 1750 m3/h
Hangteljesítményszint 52 dB(A) 60 dB(A)
Működési tartomány (hűtés) -15 ~ 50 °C -15 ~ 50 °C
Működési tartomány (fűtés) -20 ~ 24 °C -20 ~ 24 °C
Hűtőközeg típusa R32 R32
Ajánlott helyiség méreti 12~18 m2
Folyadékcső méret 6,35 mm 6,35 mm
Gázcső méret 9,52 mm 9,52 mm
Lábtávolság   452 mm
Max. csőhossz   25 m
Max. kültéri-beltéri szintkülönbség   10 m
Hűtőközeg tölteti   0,47 kg